סרטוני הדרכה

articles_img

דפי נחיתה - כל מה שרציתם לדעת

כמעט כל אחד ואחת מאיתנו שמעו את המושג "דף נחיתה" לפחות פעם אחת בחייהם, אך למרות זאת עדיין ישנם אנשים שאינם יודעים לומר מה זה דף נחיתה, למה הוא משמש ומהם היתרונות שלו. אין ספק כי דפי נחיתה נחשבים לאחד הכלים החשובים ביותר בו עושים שימוש בעלי עסקים ובעלי בחרות שמעוניינים לקדם את עצמם באופן ממומן בגוגל, אינסטגרם או כל פלטפורמת פרסומית אחרת שקיימת בעולם הדיגיטלי. במאמר זה נסקור בצורה מקיפה את כל נושא דפי הנחיתה.

Read More
articles_img

מערכת לטלמרקטינג - כל המידע הרלוונטי

כדי שתוכלו להבין על הצד הטוב ביותר מה זה מערכת לטלמרקטינג, ראשית עליכם להבין מה אומר המושג טלמרקטינג. כאשר אנו מדברים על טלמרקטינג אנחנו למעשה מדברים על שיחות טלפוניות אשר מסייעות לתהליכי מכירה. גם תיאום של פגישה פרונטלית על ידי שיחת טלפון נחשב לטלמרקטינג. תחום הטלמרקטינג הוא תחום רחב מאוד אשר דורש השקעה של משאבים רבים, זמן רב וכוח אדם. כיום בזכות התפתחותה של הטכנולוגיה אנחנו יכולים לעשות שימוש במערכת לטלמרקטינג אשר הופכת את כל נושא הטלמרקטינג לקל, פשוט ויעיל הרבה יותר. במאמר זה תוכלו למצוא מידע רלוונטי בכל הנוגע למערכות טלמרקטינג.

Read More
articles_img

מרכזיה לעסקים - השלב הבא בתקשורת עם לקוחות

חלק גדול מבתי העסק במדינת ישראל ממשיכים לקנות ולתפעל מרכזיות טלפון פיזיות בבית העסק שלהם הכוללות בדרך כלל גם ציוד נוסף כמו למשל: נתבי שיחות, מענה קולי, מערכת להקלטה של שיחות ועוד. כל בעלי העסקים מחפשים ללא הפסקה כיצד הם יכולים לייעל את השירותים שהם מעניקים ולהפוך אותם לשוטפים ככל הניתן. המטרה של בתי עסק היא לעסוק בעסקים, בשירות ומכירות ולא במכשירים ובציוד תקשורת.

Read More
articles_img

תבניות אימייל - כך תשווקו בקלות במייל

אין ספק כי אחד הכלים הפופולריים ביותר כיום בו עושים שימוש לצרכי שיווק הוא האימייל. שיווק באימייל נחשב לדרך לשיווק חזקה מאוד שחלק גדול מבתי העסק בכל רחבי העולם עדיין משתמשים בה. אך יחד עם זאת, בנייה של קמפיינים איכותיים ויעילים במייל לאורך זמן ובאופן שוטף היא ללא ספק אתגר העומד בפני כל אחד מאנשי השיווק. כמו כן, מיילים שיווקיים צריכים לכלול בתוכם תוכן שיהיה מותאם באופן אישי לנמען וזאת כדי לשפר את אחוזי ההצלחה של הודעות שיווקיות במייל. כאשר מסתכלים על זה ככה, כל נושא ניהול הקמפיינים במייל נראה הרבה יותר מאתגר.

Read More
articles_img

תוכנת מלאי - כך תהפכו את העסק שלכם ליעיל יותר

אין ספק כי ניהול מלאי הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בניהול של כל בית עסק, כמו כן ניהול נכון ומקצועי של מלאי משפיע באופן ישיר על רמת שירות הלקוחות בעסק וגם על חיסכון בהוצאות של העסק. ההתפתחות הטכנולוגית הביאה עימה מגוון רחב של כלים טכנולוגיים יעילים במיוחד עבור בתי עסק. אחד הכלים הללו הוא תוכנה לניהול מלאי אשר באמצעותה ניתן להפוך את ניהול המלאי בעסק יעיל ומדויק הרבה יותר. במאמר זה תוכלו למצוא מידע רלוונטי בנוגע לתוכנת מלאי לעסקים.

Read More
articles_img

תוכנת סליקה לעסקים - תשלום מעולם לא היה פשוט יותר

אמנם סליקה נשמעת פעולה שגרתית ופשוטה, אך כאשר זה נוגע לבתי עסק סליקה היא כלי חשוב במיוחד המשפיע באופן ישיר על המצב הכלכלי של בית העסק. על מנת לבצע סליקה לכרטיסי אשראי בית העסק צריך להיות בתקשורת עם חברות האשראי אשר יעניקו לו קו אשראי, כמו כן העסק צריך להיות בקשר עם ספק סליקה ולקבל ממנו מספר ספק. קו האשראי הוא זה אשר מבטיח כי בית העסק יקבל את הכסף מחברת האשראי. יש צורך במספר הספק על מנת לבצע את הפעולות הטכניות של חיוב כרטיסי האשראי, בתי עסק שמוכרים גם בזירה הפיזית וגם בזירה הדיגיטלית יצטרכו להשתמש במספר ספק שונה לכל נקודת מכירה שלהם. אנשים רבים אינם יודעים להסביר כיצד מתבצע תהליך סליקה, אל דאגה, בשביל זה אנחנו כאן. תהליך סליקה נחשב לתהליך קל ופשוט מאוד, לא משנה באיזה כרטיס אשראי הלקוח עושה שימוש. כאשר הלקוח מעביר את כרטיס האשראי במסוף סליקה המסוף מבצע התקשרות אל מרכז ש.ב.א שצריך לאשר את הכרטיס ואת קיום העסקה. כאשר מתקבל אישור לעסקה, כרטיס האשראי בו השתמש הלקוח מחויב והחשבון של בית העסק מקבל את הסכום אותו חייב הלקוח. במקרים בהם לא מתקבל אישור לביצוע העסקה, בית העסק יקבל על כך הודעה.

Read More
articles_img

מערכת ניהול מכירות - כך תגדילו את המכירות בעסק שלכם

נכון לשנת 2022, אחד הכלים היעילים ביותר בו עושות שימוש חברות רבות ובתי עסק רבים הוא מערכת ניהול מכירות. ישנם בעלי עסקים ובעלי חברות רבים שאינם יודעים להסביר מה זה מערכת ניהול מכירות לעסקים, אנחנו כאן על מנת לספק לכם תשובה.

Read More
articles_img

שירותי אימייל לעסקים - כל המידע החשוב באמת

אם אתם נמצאים בנקודה בה העסק שלכם מתחיל להניב לכם רווחים ואתם מתחילים לצבור קהל לקוחות חדש, הרי שכל פעולה בעסק וכל צורת ההתנהלות שלכם בעסק משפיעה באופן ישיר על איך שאתם נתפסים בעיניי קהל הלקוחות שלכם.

Read More
articles_img

תמיכה ללקוחות באמצעות מערכת CRM - תמיכת הלקוחות האידיאלית

ככל שבית עסק גודל יותר ויותר, כך ניהול המעקב אחר שירות הלקוחות של העסק, צוות העובדים בעסק והלקוחות הפוטנציאלים של העסק נעשה קשה יותר. בעלי עסקים רבים חושבים כי כאשר הם מגיעים למצב כזה אין מה לעשות מלבד להשקיע את כל המאמצים במעקב אחר ההתנהלות העסקית. אין ספק כי מדובר בטעות נפוצה שבחלק גדול מהמקרים גורמת לצוות העובדים לחוות תסכול וייאוש מתהליכי המכירה שהם מבצעים או מהשירות שהם מעניקים, דבר אשר פוגע באופן משמעותי בהתנהלות הכללית של בית העסק. אתם אתם בעלי עסקים והמצב עליו דיברנו נשמע לכם מוכר, מערכת CRM לעסק תהיה פתרון נהדר עבורכם.

Read More
articles_img

תוכנת ניהול צימרים - ניהול צימר מעולם לא היה פשוט יותר

כיום אנו חיים בעולם טכנולוגי ומתקדם במיוחד, הודות לקדמה הטכנולוגית בעלי עסקים מכל התחומים יכולים ליהנות מכלים מתקדמים ויעילים במיוחד לניהול העסק שלהם. אם אתם עוסקים בניהול צימרים ועדיין לא יצא לכם לשמוע על תוכנה לניהול צימרים, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא בקשב רב ותשומת לב מלאה. תוכנה לניהול צימרים מספקת לבעל הצימר תמונה מלאה על כל מה שקורה בעסק שלו והופכת את ניהול הצימר ליעיל איכותי ופשוט יותר.

Read More
articles_img

חשבוניות אונליין - הפקת חשבוניות בדיגיטל

במהלך השנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר שירותים פיזיים שעוברים לעולם הדיגיטלי. כמויות עצומות של חנויות דיגיטליות נפתחות בכל שנה ומחליפות חנויות פיזיות רבות, אתם כבר לא צריכים לחכות לטיסה שלכם לחו"ל כדי לקנות את החולצה שאתם חולמים עליה, וכמובן שאתם לא צריכים להדפיס חשבונית ולשלוח אותה ללקוח שלהם בדואר. אין ספק כי התפתחות הטכנולוגיה הביאה עימה כלים מתקדמים רבים שיכולים להקל על חייהם של העצמאיים, אותם כלים הופכים את כל נושא הניהול של בית העסק לקל, פשוט ויעיל יותר. במאמר זה בחרנו לסקור כלי יעיל, חדשני ומתקדם שיכול לעזור לבתי עסק בכל התחומים. אנחנו מדברים כמובן על חשבוניות אונליין.

Read More
articles_img

CRM לעסקים: הפתרון המושלם לעסק שלך

אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע לא מעט פעמים את המונח CRM לעסקים יחד עם זאת אנו מניחים שיש לכם לא מעט שאלות, אנשי המקצוע של BIZ1 פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

Read More
articles_img

מערכת CRM לניהול העסק שלכם: הקדמה נמצאת בהישג יד

מערכת ה-CRM חכמה הינה מערכת ניהול לקוחות אשר ניתן להתאימה לכל בית עסק בכל תחום בהתאם למאפיינים הספציפיים ולצרכים של בית העסק. מערכת ניהול לקוחות הופכת אל כל ההתנהלות של בית העסק אל מול הלקוחות להרבה יותר קלה ופשוטה על יד מתן מעטפת מלאה בכל הנוגע להתנהלות אל מול הלקוחות בעסק. במהלך מאמר זה אנו נסקור את כל היתרונות הגלומים בעבודה עם מערכת CRM ייעודית לשם שיפור ושדרוג התהליכים העסקיים.

Read More
articles_img

אוטומציות לעסקים - כך תחסכו כסף זמן וכוח אדם

כל בעל עסק שקיים בו הרצון להצליח תוהה ללא הפסקה כיצד הוא יכול להפוך את העסק שלו ליעיל יותר. מרבית בעלי העסקים מעלים חושבים על כך פעמים רבות ביום. חלק גדול מאותם בעלי עסקים אינם מודעים בכלל לכל הנושא המדהים של אוטומציות לעסקים ואיך הן יכולות להפוך את העסק שלהם ליעיל יותר תוך כדי חיסכון בכסף ובכוח אדם.

Read More
articles_img

רובוט וואטסאפ - כלי התקשורת החדשני

אין ספק כי אפליקציית וואטסאפ היא אחד מכלי התקשורת הפופולריים ביותר שקיימים כיום בעולם. חברות רבות, אנשים פרטיים רבים ועסקים רבים מנהלים את מרבית התקשורת שלהם דרך הוואטסאפ. וואטסאפ אינה כוללת בתוכה מערכות אוטומציה שמטרתן לשמש עסקים, אך במהלך השנים האחרונות נכנס לתמונה שחקן חדש ששינה את חוקי המשחק - השחקן הזה נקרא רובוט וואטסאפ והוא יודע לבצע שלל משימות שונות, עבודות ופעולות שמטרתן לעזור לעסק לצמוח, להתפרסם ולהרוויח יותר. ניתן להתאים את רובוט וואטסאפ לכל בית עסק בהתאם לצרכים השונים שלו, הרובוט יפעל כדי להגדיל את קהל הלקוחות של העסק.

Read More
articles_img

crm מומלץ - המערכת המושלמת לניהול קשרי לקוחות

אנשים רבים שומעים את המושג CRM והם אינם מבינים על מה מדברים איתם, אל דאגה אנחנו כאן בשביל להסביר לכם. המושג CRM הוא למעשה ראשי תיבות של המילים הבאות: Customer Relationship Management, כלומר מערכת CRM היא מערכת טכנולוגית מתקדמת המשמשת לניהול קשרים עם הלקוחות של העסק שלכם, המערכת כוללת בתוכה מגוון רחב מאוד של כלים שונים אשר באמצעותם ניתן לנהל את הקשרים עם לקוחות העסק, לנהל את המידע של כל אחד מן הלקוחות בעסק ולהציג אותו בצורה מרוכזת ומסודרת, לצד כלים יעילים נוספים. במאמר זה ריכזנו עבורכם מידע רלוונטי וחיוני בכל הנוגע למערכות CRM.

Read More
articles_img

המאפיינים השונים של מערכת CRM

אין ספק כי אחד הנושאים החשובים ביותר בכל בית עסק מכל תחום הוא שירות הלקוחות בעסק. שירות לקוחות איכותי ומהיר ישמור על לקוחות העסק מרוצים ומסופקים, כך גם הלקוח וגם בית העסק מרוויחים. במערכת CRM ניתן לשלב מגוון רחב של ערוצי תקשורת ובכך לספק ללקוחות של בית העסק שירות בכל הערוצים השונים, בשל כך הפעולות המשותפות בעסק הופכות לאוטומטיות, דבר אשר תורם להגדלת מעגל הלקוחות של העסק ומייעל את התנהלות העסק אל מול הלקוחות שלו. מערכת CRM היא מערכת ממוחשבת ומתקדמת מאוד אשר כוללת בתוכה שלל מאפיינים ואפשרויות פעולה. במאמר זה נסקור חלק מן המאפיינים השונים של מערכת CRM.

Read More
articles_img

מערכת טלמרקטינג - כל המידע הרלוונטי

מערכת טלמרקטינג - כל המידע הרלוונטי

Read More

התממשקות מסמוב לbiz1

התממשקות,סמוב,biz1

Read More

דוחות וחיובי לקוח לפי הזמנות או חשבוניות

פה נצפה בסרטון הדרכה על אופן יצירת הזמנות או חשבוניות במערכת וצפייה בדוחות, וכן צפייה לפי חוב לקוח, צפייה בחובות לפי חודשים, לפי הזמנות פתוחות או חשבוניות פתוחות.

Read More