מערכת ניהול חכמה לעמותות

הכר את המערכת החכמה לניהול עמותות. המערכת שנבנתה במיוחד עבור ניהול שוטף של כלל צרכי העמותה. לוח בקרה מותאם אישית לצפייה בכל הנתונים החשובים ביותר בזמן אמת, חתימה דיגיטלית, אוטומציות לניהול משאבים נכון יותר, מעקב חי אחרי שיחות עם לקוחות ושותפים ועוד הרבה יותר. מערכת אחת עם כל מה שאתה צריך.

כל מה שהעמותה שלך צריכה ואף יותר כבר נמצא בתוך המערכת שלנו!

CRM בהתאמה אישית עבורך

כל המידע שנחוץ לך לניהול העמותה זמין בכל רגע בו תבחר בתצוגה ברורה ונוחה

המערכת החכמה שלנו ניתנת להתאמה אישית כך שהמידע שיוצג בה יהיה תמיד רלוונטי עבורך. באמצעותה תוכל לנהל מעקב חי ומלא אחר כלל הפרויקטים שלך- סטטוס הפרויקט, יצירה ומעקב אחרי משימות ביחס לכל פרויקט, עדכונים חיים, הוספת מסמכים ועוד הרבה יותר. כל מה שאתה זקוק לו במקום אחד מסודר עבורך.

קרא עוד

חשבונית דיגיטלית

באמצעות המערכת שלנו ניתן בקלות להנפיק חשבונית דיגיטלית, לשלוח אותה ללקוח, לקבל תשלום באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי ולאחסן את ההעתק לביקורת עתידית במקום המתאים. מערכת התשלום שלנו מאובטחת לחלוטין מקצה לקצה, כך שאתה יכול להיות רגוע שתחום חשוב זה נמצא בידיים טובות עבורך.

אוטומציות בהתאמה אישית

המערכת החכמה שלנו מאפשרת יצירת אוטומציות במגוון רחב מאוד של תחומים. במקום לשרוף זמן יקר בחזרתיות על פעולות טכניות ויומיומיות תוכל להתרכז בניהול יעיל ונכון יותר עבורך- תזכורות מתוזמנות לעובדים ולקוחות, שליחת מייל משוב לאחר התקשרות, הפניית מסמכים ליעדים נבחרים ועוד הרבה יותר. הלקוח תמיד ירגיש במרכז ואתה תוכל להמשיך ולקדם את העמותה ליעדים הבאים.

קרא עוד

מערכת תשלומים מאובטחת מקצה לקצה

שכח משימוש במספר מערכות מקבילות בכדי להסדיר את התשלום מול הלקוחות שלך. המערכת החכמה שלנו מאפשרת פתרון מאובטח ברמה הגבוהה ביותר בו יכול הלקוח לבצע את כל התשלומים, אם זה באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע בנקאית, ולך לנהל מעקב חי על כל התשלומים, כולל חשבוניות, קבלות ועד ולאחסן הכל במקומות המתאימים.

חתימה דיגיטלית

היום, קל מתמיד לחתום דיגיטלית על כל המסמכים החשובים ביותר שלך ללא הטרחה של שימוש במדפסת, סורק או מכשיר פקס. המערכת שלנו מציעה פתרון יעיל, פשוט ומאובטח לחלוטין מקצה לקצה אשר יאפשר מענה לכל צורכי החתימה הדיגיטלית שלך. המערכת החכמה שלנו מאפשרת העלאת מסמכים, עריכה ידידותית ופשוטה, שליחה וקבלת המסמך החתום ישירות אליך. ניתן לשלוח את המסמך באמצעות אימייל או SMS ישירות לנמען, לעקוב אחר המסמך עד לרגע החתימה ולאחסן אותו לאחר מכן במיקום המתאים עבורך.

בוא לגדול איתנו

התקדם עוד היום למערכת החדשה שלנו לניהול כלל צרכי העמותה שלך. מקום אחד שבו תוכל לנהל את כל הפעילות היום יומית שלכם, מחתימה דיגיטלית ועד לתקשורת שוטפת ומתועדת עם הלקוחות והשותפים שלכם. איתנו תמיד תרגיש שאתה בידיים טובות. צור קשר לקבלת הצעה ייחודית ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

22 /חודש