התכונות שלנו, שנבנו איתך בראש שלנו

שירות לקוחות איכותי ומהיר הוא המפתח לשמירה על סיפוק הלקוחות. אנו מאפשרים לך לשלב מגוון ערוצי תקשורת במערכת CRM ולספק ללקוחותיך שירות בכל הערוצים, מה שהופך את הפעולות המשותפות לאוטומטיות ובכך מגדיל את מעגל הלקוחות המרוצים במהירות וביעילות.

אוטומציות

המערכת החכמה שלנו מאפשרת יצירת אוטומציות במגוון רחב מאוד של תחומים. במקום לשרוף זמן יקר בחזרתיות על פעולות טכניות ויומיומיות תוכל להתרכז בניהול יעיל ונכון יותר עבורך- תזכורות מתוזמנות לעובדים ולקוחות, שליחת מייל משוב לאחר התקשרות, הפניית מסמכים ליעדים נבחרים ועוד הרבה יותר. הלקוח תמיד ירגיש במרכז ואתה תוכל להמשיך ולקדם את העמותה ליעדים הבאים.

קרא עוד

זרימת עבודה- workflow

באמצעות המערכת תוכל לנהל מעקב חי אחר כל פרויקט. משלב החתימה הדיגיטלית, דרך כל ההתקשרות מול הלקוח מצד המשרד, קבלת תשלומים, שליחת הודעות, משימות, מסמכים וכו'- הכל מתאפשר ישירות מתוך המערכת שלנו. המערכת היא בהתאמה אישית, כך שניתן בקלות ובמהירות להציג נתונים מלאים לגבי הלקוחות בכל אופן בו תבחר.

קרא עוד

היומן החכם

לוח השנה החכם מאפשר לנהל הרבה מעבר ליומן הפעילות שלך. תוכל לתאם פגישות, להקצות משימות לך ולעובדים נוספים, לנהל מעקב אחרי משימות פתוחות, לקבל תזכורות אוטומטיות למשימות פתוחות ועוד. היומן החכם מאפשר לך ניהול מלא של כל לוח הזמנים והמשימות של העסק שלך תוך כדי שיתוף עם עובדים או שותפים והכל במוקד אחד.

קרא עוד

אינטגרציה עם שירותים נוספים

שלב והתחבר בקלות לכל הכלים המועדפים עליך

צ׳אט

באמצעות המערכת כלל עובדי החברה המחוברים יכולים לתקשר אחד עם השני. חזק את התקשרות הפנימית, והשאר את העובדים בתוך מערכת אחת ללא כל צורך באינטגרציה של שירותים חיצוניים.

תשלומים

ניהול מערכת התשלומים שלך באופן אינטואיטיבי ופשוט. מערכת מאובטחת לחלוטין מקצה לקצה, המאפשרת ללקוח תשלום חכם ומהיר ולך בעל העסק מוקד אחד המכיל את כלל מערך התשלומים- קבלות, חשבוניות ועוד.

ניהול משימות ויעדים

שיפור ויעילות באים ביחד עם הצבת יעדים מדויקת. הצב ונהל יעדים בכדי להמשיך ולהרים את העסק שלך לגבהים חדשים. באמצעות המערכת ניתן להציב יעד המותאם לצרכי העסק הנוכחיים, לבחון את ההתקדמות השוטפת ביחס אליו, לעדכן אותו במידת הצורך ועוד.

לוח בקרה

צור בקלות לוח בקרה מותאם אישית לצרכי העסק שלך

תיעוד שיחות

חלק חשוב בשיפור מתמיד ביכולות המכירה ושירות הלקוחות תלוי ביכולת שלך לבחון את בשיחות אותן מבצעים הנציגים שלך. באמצעות המערכת שלנו כלל שיחות המכירה של הנציגים מתועדות ונשמרות להאזנה חוזרת. באופן הזה מכל שיחה ניתן ללמוד, מה גם שתלונה או משוב יכולים להיבדק אל מול השיחה הספציפית בה הם התקיימו.

בדיקת סטטוס

תוכל לבחון את הסטטוס של כל לקוח בצורה שקופה ופשוטה. המערכת המודלרית תאפשר לך להציג את הנתונים החשובים עבורך, כך שעל כל לקוח תוכל לקבל אינפורמציה מלאה: פרטים אישיים, מצב תשלום, מסמכים, פעולה רצוייה ועוד.

מעקב אחר הכנסות והוצאות

נהל מעקב מלא אחר כלל ההוצאות וההכנסות שלך. המערכת מאפשרת הקלדה של תזרים הכספים בקלות ובמהירות, פילוח שבועי או חודשי, והצגת נתונים נוספים אשר יסייעו לך להיות במעקב תמידי אחר התזרים השוטף שלך.