ניהול נדל"ן

מתווכים, סוחרי נדל"ן, מנהלי קבוצות רכישה מצאתם את הבית החדש שלכם! מקום אחד בו תוכלו להתנהל ולקבל מענה מלא לכלל צרכי העסק. מניהול מאגר הלקוחות - קונים ומוכרים, שיתוף מתווכים נוספים, חיבור למאגר נכסים רחב, אוטומציות מדוייקות עבורך, מפה חכמה ועוד- הכל במקום אחד שנבנה במיוחד עבורך.

בית אחד לקונה ולמוכר

השוואת צרכי הקונה ופרטי הנכסים המוצעים בצורה שקופה ונוחה עבורך ועל ידך לקונה. המערכת החכמה שלנו מאפשרת לך לנהל את כלל תהליך התיווך במקום אחד- פרטים מלאים לגבי הקונה והמוכר העתידיים- כולל פרטי הנכס המלאים, דרישות הקונה המדויקות, תמונות, מחירים, מפרטים, גודל הנכס, מיקום ועוד.

מערכת שנבנתה במיוחד עבור סוכני נדל"ן

בקלות ובמהירות תוכל להקליד את כל הפרטים הרלוונטיים של הנכס ושל הרוכש הפוטנציאלי, כולל מיקום, מחיר, מצב הנכס, תמונות ועוד. כל הפרטים שחשוב לך ולקונה לדעת נמצאים כבר בפנים כל שנותר לך הוא למלא ולסמן את מה שרלוונטי.

שוק הנדל"ן

תתחבר לשוק הנדל"ן הכללי שלנו ובו לראות את מגוון הנכסים הקיים במערכת הכללית. תוכל לבחון ולתקשר עם סוחרים נוספים, לבצע ניתור וזיהוי אוטומטי של נכסים דומים במאגר על פי הקריטריונים שבחרת ועוד והכל מאותו המקום. הכנסת נכס חדש למכירה? מעולה, המערכת החכמה תדע לזהות אוטומטית קונים אופציונאליים המתאימים למפרט הנכס החדש ולהציג לך אותם באופן מסודר וברור.

שיתוף של פרטי הנכס עם מתווכים נוספים

התאם נכסים לקונים באמצעות המערכת בקלות

המערכת החכמה מאפשרת לנהל את תהליך ההתאמה של נכס לקונה פוטנציאלי באופן שקוף ומדויק בשבילך. המערכת מציגה את פרטי הנכס המלאים בצמוד לכל הקונים הפוטנציאלים. נהל את התקשורת שלך עם הלקוחות, יומן הפגישות וכל המידע הדרוש לקדם את המכירה ישירות מתוך המערכת.

בוא לגדול איתנו

בנה תקשורת יציבה ובונה עם הלקוחות שלך באמצעות שימוש במערכת החכמה שלנו. באמצעות דיוור אוטומטי של הודעות, תזכורות, משובים ועוד הלקוחות תמיד ירגישו במרכז, בעוד שלך יתפנה זמן יקר להמשיך ולפתח את העסק שלך.

22 /חודש