הפורטל החכם עבור מנהלי חשבונות ורואי החשבון

מנהל חשבונות, רואה חשבון- תכיר את הבית החדש שלך. המערכת החכמה שלנו מאפשרת פתרון מלא לכל צרכי המשרד שלך- מול הלקוחות ומול העובדים- הכל תוכנן בכדי להפוך את החיים שלך לקלים ונוחים יותר.

השאר בקשר יציב ושקוף מול הלקוחות שלך

באמצעות המערכת תוכל להשאר מחובר לסטטוס של כל אחד מהלקוחות שלך. המערכת ניתנת להתאמה אישית כך שהמידע שיוצג תמיד יהיה רלוונטי עבורך

תהליך זרימה מלא מתוך הפורטל החכם - משלב החתימה הדיגיטלית להסכמה לייצוג, דרך כל ההתקשרות מול הלקוח מצד המשרד, קבלת תשלומים, שליחת הודעות וכו'- הכל מתאפשר ישירות מתוך המערכת שלנו.

בדיקת סטטוס

תוכל לבחון את הסטטוס של כל לקוח בצורה שקופה ופשוטה. המערכת המודלרית תאפשר לך להציג את הנתונים החשובים עבורך, כך שעל כל לקוח תוכל לקבל אינפורמציה מלאה: פרטים אישיים, מצב תשלום, מסמכים, פעולה רצוייה ועוד.

חשבונית דיגיטלית

באמצעות המערכת שלנו תוכל בקלות להנפיק חשבונית דיגיטלית, לשלוח אותה ללקוח, לקבל תשלום באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי ולאחסן את ההעתק לצורכי מס וכדו'. מערכת התשלום שלנו מאובטחת לחלוטין מקצה לקצה, כך שאתה יכול להיות רגועה שגם תחום חשוב זה נמצא בידיים טובות עבורך.

חתימה דיגיטלית בהתאמה אישית עבורך

היום, קל מתמיד לחתום דיגיטלית על כל המסמכים החשובים ביותר שלך ללא הטרחה של שימוש במדפסת, סורק או מכשיר פקס. המערכת שלנו מציעה פתרון יעיל, פשוט ומאובטח לחלוטין מקצה לקצה אשר יאפשר מענה כולל לכל צורכי החתימה הדיגיטלית שלך. המערכת החכמה שלנו מאפשרת העלאת מסמכים, עריכה ידידותית ופשוטה, שליחה וקבלת המסמך החתום ישירות אליך. ניתן לשלוח את המסמך באמצעות אימייל או sms ישירות לנמען, לעקוב אחר המסמך עד לרגע החתימה ולאחסן אותו לאחר מכן במיקום המתאים עבורך.

מערכת תשלומים מאובטחת מקצה לקצה

שכח משימוש במספר מערכות מקבילות בכדי להסדיר את התשלום מול הלקוחות שלך. המערכת החכמה שלנו מאפשרת פתרון מאובטח ברמה הגבוהה ביותר בו יכול הלקוח לבצע את כל התשלומים, אם זה באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע בנקאית, ולך לנהל מעקב חי על כל התשלומים, כולל חשבוניות, קבלות ועד ולאחסן הכל במקומות המתאימים.

מעקב אחר הוצאות והכנסות

הל מעקב מלא אחר כלל ההוצאות וההכנסות שלך. המערכת מאפשרת הקלדה של תזרים הכספים בקלות ובמהירות, פילוח שבועי או חודשי, והצגת נתונים נוספים אשר יסייעו לך להיות במעקב תמידי אחר התזרים השוטף שלך.

בוא לגדול איתנו

עבור היום למערכת הניהול החכמה שלנו. המערכת היחידה שמעניקה לך פתרון מלא ונוח בעבור כל צרכי העסק שלך. איתנו תוכל להתמקד במערכת אחת פשוטה, שנבנתה במיוחד עבורך צרכי העסק שלך.

22 /חודש