מערכת ניהול לחברות פיננסים

המערכת החכמה שלנו נבנתה במיוחד לצורך ניהול ותפעול שוטף של חברות פיננסים. באמצעות המערכת תוכל לנהל מעקב מלא אחרי לקוחות, לאחסן בקלות מסמכים, לבצע חתימות דיגיטליות, לעקוב אחרי תזרים המזומנים בחברה, לתפעל אוטומציות במגוון תחומים ועוד.

כל מה שהחברה שלך צריכה נמצא כבר בתוך המערכת שלנו!

בדיקת סטטוס בזמן אמת

באמצעות המערכת תוכל בקלות ובמהירות לבחון סטטוס תשלומים של כל לקוח, מסמכים רלוונטיים, משימות פתוחות ועוד. המערכת היא מודולרית לחלוטין וניתנת להתאמה אישית עבורך כך שתוכל לבחור מהם הנתונים שתרצה להציג ביחס לכל לקוח.

חשבונית‌ ‌דיגיטלית

באמצעות‌ ‌המערכת‌ ‌שלנו‌ ‌תוכל ‌בקלות‌ ‌להנפיק‌ ‌חשבונית‌ ‌דיגיטלית,‌ ‌לשלוח‌ ‌אותה ללקוח, לקבל‌ ‌תשלום‌ ‌באמצעות‌ ‌העברה‌ ‌בנקאית‌ ‌או‌ ‌כרטיס‌ ‌אשראי‌ ‌ולאחסן‌ ‌את‌ ‌ההעתק‌ ‌לצורכי‌ ‌מס‌ ‌וכדו'.‌ ‌מערכת‌ התשלום‌ ‌שלנו‌ ‌מאובטחת‌ ‌לחלוטין‌ ‌מקצה‌ ‌לקצה,‌ ‌כך‌ ‌שאת‌ה ‌יכול ‌להיות‌ ‌רגועה‌ ‌שגם‌ ‌תחום‌ ‌זה‌ ‌נמצא‌ ‌בידיים‌ טובות‌ ‌עבורך.‌ ‌ ‌

חתימה דיגיטלית

היום, קל מתמיד לחתום דיגיטלית על כל המסמכים החשובים ביותר שלך ללא הטרחה של שימוש במדפסת, סורק או מכשיר פקס. המערכת שלנו מציעה פתרון יעיל, פשוט ומאובטח לחלוטין מקצה לקצה אשר יאפשר מענה כולל לכל צורכי החתימה הדיגיטלית שלך. ניתן להעלות מסמכים, לבצע עריכה ידידותית ופשוטה, לשלוח באמצעות אימייל או sms ולקבל את המסמך החתום ישירות אליך.

מערכת תשלומים מאובטחת מקצה לקצה

שכח משימוש במספר מערכות מקבילות בכדי להסדיר את התשלום מול הלקוחות שלך. המערכת החכמה שלנו מאפשרת פתרון מאובטח ברמה הגבוהה ביותר בו יכול הלקוח לבצע את כל התשלומים, אם זה באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע בנקאית, ולך לנהל מעקב חי על כל התשלומים, כולל חשבוניות, קבלות ועד ולאחסן הכל במקומות המתאימים.

מעקב אחר הוצאות והכנסות

נהל מעקב מלא אחר כלל ההוצאות וההכנסות שלך. המערכת מאפשרת הקלדה של תזרים הכספים בקלות ובמהירות, פילוח שבועי או חודשי, והצגת נתונים נוספים אשר יסייעו לך להיות במעקב תמידי אחר התזרים השוטף שלך.

בוא לגדול איתנו

עבור היום למערכת הניהול החכמה שלנו. המערכת היחידה שמעניקה לך פתרון מלא ונוח בעבור כל צרכי העסק שלך. איתנו תוכל להתמקד במערכת אחת פשוטה, שנבנתה במיוחד עבורך צרכי העסק שלך.

22 /חודש