מערכת ניהול חכמה לסוכני ביטוח

מערכת הניהול החדשה שלנו נבנתה במיוחד עבור סוכני ביטוח. המערכת בנוייה באופן שיתן מענה כולל לכל צורכי העסק שלך, הכל במקום אחד. ניהול קשרי לקוחות, יצירת קמפיינים אוטומטיים, חתימה דיגיטלית ותשלום מאובטח, תיעוד שיחות שירות ועוד הרבה יותר- הכל קיים בתוך המערכת שלנו.

כל מה שאתה צריך ומעבר לכך, כבר נמצא בתוך המערכת!

CRM בהתאמה אישית

מערכת ניהול הניתנת להתאמה מלאה עבורך- צפה רק בנתונים שמעניינים אותך!

מערכת הניהול החכמה שלנו מאפשרת לך להתאים ולערוך באופן אישי את הפרטים שיוצגו לך לגבי כל לקוח. בנוסף תוכל להקצות להקצות עובדים ללקוחות, לבנות קמפיינים ייעודיים, לראות סטטוס עבודה מול כל לקוח, להוציא הודעות ועוד- הכל במקום אחד שנבנה במיוחד עבורך.

קרא עוד

אוטומציות בהתאמה אישית עבורך

חשוב כמה מהפעולות שאתה עושה במהלך החודש הן חזרתיות ולמעשה טכניות? המערכת החכמה שלנו מאפשרת לך ליצור אוטומציות במגוון רחב מאוד של תחומים, כאלה שיסייעו לך להתמקד בעבודה הדורשת את מלוא תשומת הלב שלך. אם מדובר על תזכורת חודשית קבועה ללקוח להעברת מסמכים אליך, הפנית משימות באופן אוטומטי לעובדים ספציפיים במשרד, הוצאת דרישות תשלום במייל ייעודי ועוד- הכל באופן אוטומטי לחלוטין!

קרא עוד

תהליך זרימה לגבי כל מבוטח

המערכת מאפשרת תצוגה מלאה של כל שלבי ההתקשרות מול המבוטח. משלב החתימה הדיגיטלית הראשונית על מסמכי הייצוג, דרך כל ההתקשרות מול הלקוח מצד המשרד, קבלת תשלומים, שליחת הודעות וכו'- הכל מתאפשר ישירות מתוך המערכת שלנו. תוכל בקלות ובמהירות להציג נתונים מלאים לגבי הלקוחות בכל אופן בו תבחר.

קרא עוד

חתימה דיגיטלית על מסמכים רפואיים

היום, קל מתמיד לחתום דיגיטלית על כל המסמכים החשובים ביותר שלך ללא הטרחה של שימוש במדפסת, סורק או מכשיר פקס. המערכת שלנו מציעה פתרון יעיל, פשוט ומאובטח לחלוטין מקצה לקצה אשר יאפשר מענה כולל לכל צורכי החתימה הדיגיטלית שלך. ניתן להעלות מסמכים, לבצע עריכה ידידותית ופשוטה, לשלוח באמצעות אימייל או sms ולקבל את המסמך החתום ישירות אליך.

תיעוד שיחות מלא

חלק חשוב בשיפור מתמיד ביכולות המכירה ושירות הלקוחות תלוי ביכולת שלך לבחון את השיחות אותן מבצעים הנציגים שלך. באמצעות המערכת שלנו כל שיחות המכירה והשירות מתועדות ונשמרות להאזנה חוזרת. באופן הזה מכל שיחה ניתן ללמוד, בנוסף לכך כל תלונה או משוב יכולים להיבדק אל מול שיחה ספציפית.

בוא לגדול איתנו

באמצעות המערכת החכמה שלנו ניהול העסק שלך יהפול לקל ויעיל מתמיד. הלקוחות שלך תמיד ירגישו את מלוא תשומת הלב שלך, בעוד שלך יתפנה זמן יקר להמשיך ולפתח את העסק. התקשר עוד היום ותהנה מהצעת מחיר אטרקטיבית ושירות לקוחות ללא תחרות!

22 /חודש