ניהול אירועים

המערכת החדשה שלנו מעניקה לך את כל מה שאתה צריך ומעבר לכך בכדי לנהל בצורה יעילה נוחה ופשוטה את העסק שלך. מערכת אחת שמכילה הכל עבורך- לוח שנה חכם, הפקת חשבוניות, ניהול אירוע, אוטומטיות ועוד.

מערכת אחת חכמה שתאפשר לך שקט, סדר ויעילות בניהול העסק שלך

באמצעות המערכת תוכל לשלב אוטומציות בתהליכים קבועים, לנהל יומן חכם ולתעדף משימות כך שיתפנה לך זמן יקר לסגירת עסקאות חדשות

לוח שנה חכם

באמצעות לוח השנה החכם תוכל לנהל את כלל לוח העבודה והארועים שלכם במקום אחד. תיאום אירועים, קביעת פגישות, שליחת זימונים ותזכורות, במגוון תצוגות ועוד. לוח השנה החכם החכם מאפשר לך ניהול מלא של כל לוח הזמנים, האירועים והמשימות של העסק שלך תוך כדי שיתוף עם עובדים או שותפים והכל במוקד אחד.

חשבונית דיגיטלית

אמצעות המערכת שלנו תוכל בקלות להנפיק חשבונית דיגיטלית, לשלוח אותה ללקוח, לקבל תשלום באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי ולאחסן את ההעתק לצורכי מס וכדו' במקום המתאים. מערכת התשלום שלנו מאובטחת לחלוטין מקצה לקצה, כך שאתה יכול להיות רגוע שתחום חשוב זה נמצא בידיים טובות עבורך.

בחר את בעלי המקצוע להם אתה זקוק באירוע

בחר את הציוד לו אתה זקוק באירוע

ניהול אירוע מלא

סמן בקלות ובמהירות איזה בעלי מקצוע ואיזה ציוד נדרש לטובת האירוע. ממחשב נייד, מקרן ועד לאנשי תאורה ומתופפים- הכל קיים בתוך המערכת החכמה שלנו, בהתאמה אישית עבורך ועבור האירוע שלך.

בוא לגדול איתנו

מערכת ניהול אירועים החכמה שלנו היא פתרון 360 לכל צרכי העסק שלך. התקדם עוד היום ותהנה ממחירים אטרקטיביים ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

22 /חודש