מערכת ניהול חכמה לעורכי דין

המערכת שלנו נבנתה במיוחד לצורכי ניהול שוטף של משרדי עורכי דין. באמצעותה תוכל בקלות ובמהירות לקבל תמונת מצב מלאה לגבי כל לקוח, להפעיל אוטומציות במגוון רחב של תחומים, לקבל תשלומים באופן מאובטח, לאחסן מסמכים חתומים דיגיטלית ועוד.

כל מה שהמשרד שלך צריך ויותר כבר נמצא בתוך המערכת החכמה!

אוטומציות

חשוב כמה מהפעולות שאתה עושה במהלך החודש הן חזרתיות ולמעשה טכניות? המערכת החכמה שלנו מאפשרת לך ליצור אוטומציות במגוון רחב מאוד של תחומים, כאלה שיסייעו לך להתמקד בעבודה הדורשת את מלוא תשומת הלב שלך. אם מדובר על תזכורת חודשית קבועה ללקוח להעברת מסמכים אליך, הפנית משימות באופן אוטומטי לעובדים ספציפיים במשרד, הוצאת דרישות תשלום במייל ייעודי ועוד- הכל באופן אוטומטי לחלוטין!

תהליך זרימה לגבי כל לקוח

המערכת מאפשרת תצוגה מלאה של כל שלבי ההתקשרות מול הלקוח. משלב החתימה הדיגיטלית הראשונית על מסמכי הייצוג, דרך כל ההתקשרות מול הלקוח מצד המשרד, קבלת תשלומים, שליחת הודעות וכו'- הכל מתאפשר ישירות מתוך המערכת שלנו. המערכת היא בהתאמה אישית, כך שניתן בקלות ובמהירות להציג נתונים מלאים לגבי הלקוחות בכל אופן בו תבחר.

קרא עוד

חתימה דיגיטלית

היום, קל מתמיד לחתום דיגיטלית על כל המסמכים החשובים ביותר שלך ללא הטרחה של שימוש במדפסת, סורק או מכשיר פקס. המערכת שלנו מציעה פתרון יעיל, פשוט ומאובטח לחלוטין מקצה לקצה אשר יאפשר מענה כולל לכל צורכי החתימה הדיגיטלית שלך. ניתן להעלות מסמכים, לבצע עריכה ידידותית ופשוטה, לשלוח באמצעות אימייל או sms ולקבל את המסמך החתום ישירות אליך.

בוא לגדול איתנו

בוא לגדול איתנו- עבור היום למערכת הניהול החכמה למשרדי עריכת דין. המערכת היחידה שמעניקה לך פתרון מלא ונוח בעבור כל צרכי העסק שלך. בנה תקשורת יציבה עם הלקוחות שלך באמצעות דיוור אוטומטי של הודעות, תזכורות, משובים ועוד. הלקוחות תמיד ירגישו במרכז, בעוד שלך יתפנה זמן יקר להמשיך ולפתח את העסק שלך!

22 /חודש