מערכת ניהול חכמה לטלמרקטינג

פתרון מלא ומותאם אישית עבורך ועבור העסק שלך. באמצעות המערכת החכמה שלנו תוכל לנהל את כלל מערך הטלמרקטינג באופן שקוף ומלא- ניהול נציגי מכירות, מערך שירות לקוחות, מכירות, יומנים, אוטומציות ועוד. חשבנו על הכל בעבורך, כל מה שנשאר לך זה להתחבר ולראות כיצד ניהול העסק של הופך לקל ויעיל הרבה יותר.

כל מה שהעסק שלך צריך ואף יותר כבר נמצא בתוך המערכת החכמה שלנו!

מערכת CRM בהתאמה אישית

באמצעות המערכת שלנו תוכל לנהל את כלל מערך הטלמרקטינג שלך- ניהול מכירות ותקשורת לקוחות, ניהול צוות והתקשרות רוחבית מול נציגי המכירות, פרויקטים פעילים, ניהול משרדי שוטף ועוד. המערכת כוללת מגוון רחב של אפשרויות הניתנות לעריכה בצורה מהירה ופשוטה אשר יתנו לך את הסדר והשקט להם אתה זקוק.

המערכת מאפשרת שקיפות בכל הקשור להזרמת הנתונים והנעת תהליכים קדימה- גם בעבור נציגי המכירות וגם בעבורך בצד הניהולי.

קרא עוד

לוח בקרה מלא בעבורך

לוח הבקרה הוא הבית שלך בניהול היום יומי השוטף של מערך הטלמרקטינג. באמצעות עריכה והתאמה אישית של הלוח כך שיציג את הנתונים החשובים עבורך תוכל בלחיצת כפתור להתחבר לכל מה שנעשה בכל רגע נתון בעסק: תצוגה חודשית שבועית או יומית של מכירות, צפייה רוחבית בפרויקטים פעילים, הישגי עובדים, ניהול מלאי ועוד הרבה יותר- הכל בתצוגה גרפית נעימה וברורה. לוח הבקרה שלנו תוכנן במיוחד בכדי להקל ולשפר לך את הניהול השוטף.

אוטומציות

המערכת החכמה שלנו מאפשרת יצירת אוטומציות רחבות בכל אחד מתחומי הניהול של מערך הטלמרקטינג. במקום לשרוף זמן יקר בחזרתיות על פעולות טכניות ויומיומיות תוכל להתרכז בניהול יעיל ונכון יותר עבורך- תזכורות מתוזמנות לעובדים ולקוחות, שליחת מייל משוב לאחר מכירה, הפניית מסמכים ליעדים נבחרים ועוד הרבה יותר. הלקוח תמיד ירגיש במרכז ואתה תוכל להמשיך ולפתח את מערך המכירות שלך.

קרא עוד

תיעוד שיחות מלא

חלק חשוב בשיפור מתמיד ביכולות המכירה ושירות הלקוחות תלוי ביכולת שלך לבחון את בשיחות אותן מבצעים הנציגים שלך. באמצעות המערכת שלנו כלל שיחות המכירה של הנציגים מתועדות ונשמרות להאזנה חוזרת. באופן הזה מכל שיחה ניתן ללמוד, מה גם שתלונה או משוב יכולים להיבדק אל מול השיחה הספציפית בה הם התקיימו.

שעון נוכחות

כחלק מניהול מערך העובדים שלך, ניתן באמצעות המערכת לנהל את כלל שעון הנוכחות של העובדים בצורה פשוטה. כל אחד מהעובדים מתחבר בתחילת משמרת ומתנתק בסיומה. באופן הזה ניהול מערך העובדים כמו שאר פעולות הניהול שלך נשאר בתוך מערכת אחת.

קרא עוד

תיעוד שיחות מלא

חיזוק הקשר עם הלקוח באמצעות כל שיחות המכירה מתבצעות ישירות מהמערכת שלנו. כדי לשמור גם את העובדים וגם את הנתונים בתוך מערכת אחת שעובדת עבורם, פתחנו את מערך השירות הפנימי. כעת נציג המכירות שלך צריך רק להתחבר למערכת ולבצע את שיחת המכירה. המערכת מציגה את משך השיחה, זמן השיחה הממוצע, שיחות מופרעות, שיחות שהושלמו, השוואה יחסית של יעילות השיחה ועוד.

העשיר את התקשורת עם הלקוחות על ידי שליחת הודעות אוטומטיות ותזכורות ממערכת ה-CRM על מצב איש הקשר שלך, או לקראת פגישות, חגים וימי הולדת. העשירו את תקשורת הלקוחות על ידי שליחת הודעות ותזכורות אוטומטיות ממערכת ה- CRM.

מערכת יעדים חכמה

שיפור ויעילות באים ביחד עם הצבת יעדים מדויקת. הצב ונהל יעדים בכדי להמשיך ולהרים את העסק שלך לגבהים חדשים. באמצעות המערכת ניתן להציב יעד המותאם לצרכי העסק הנוכחיים, לבחון את ההתקדמות השוטפת ביחס אליו, לעדכן אותו במידת הצורך ועוד.

לגדול איתנו

הצטרף עוד היום למערך ניהול הטלמרקטינג החכם שלנו ותהנה ממערכת חכמה ומותאמת אישית לצרכיך, מחיר ייחודי ושירות לקוחות מהשורה הראשונה. אנחנו פה בכדי להביא את העסק שלך אל השלב הבא.

22 /חודש