מערכת ניהול לחברות הייטק

מערכת ייחודית המאפשרת ניהול מלא ופשוט של כלל צרכי החברה במקום אחד. באמצעות המערכת תוכל לנהל מעקב חי ומלא אחר כלל התהליכים המתקיימים בשוטף- ניהול פרויקטים, הקצאת ותעדוף משימות, יצירת אוטומציות במגוון רחב של תחומים, ניהול יומן פגישות, מערכת תקשורת פנימית ועוד הרבה יותר.

כל מה שהחברה שלך צריכה, כבר נמצא בתוך המערכת החכמה!

ניהול פרויקטים

באמצעות המערכת תוכל לנהל באופן יעיל את כלל הפרויקטים הפעילים בחברה. התאמה אישית מלאה של התצוגה מאפשרת לך להתחבר למידע שרלוונטי עבורך בכל שלב ושלב. קבע עדיפות, הגדר לוח זמנים, הקצה משימות לעובדים, הוסף אוטומציות חכמות ועוד הרבה יותר. כל המידע הדרוש לך ולעובדים בחברה בכדי לתפעל פרויקט בצורה הטובה ביותר במערכת אחת חכמה.

תהליך זרימה חי

באמצעות המערכת תוכל לנהל מעקב חי אחר כל פרויקט. משלב החתימה הדיגיטלית, דרך כל ההתקשרות מול הלקוח מצד המשרד, קבלת תשלומים, שליחת הודעות, משימות, מסמכים וכו'- הכל מתאפשר ישירות מתוך המערכת שלנו. המערכת היא בהתאמה אישית, כך שניתן בקלות ובמהירות להציג נתונים מלאים לגבי הלקוחות בכל אופן בו תבחר.

קרא עוד

מערכת CRM בהתאמה אישית עבורך

מערכת ניהול חכמה הניתנת להתאמה אישית כך שהמידע שיוצג יהיה תמיד רלוונטי עבורך

המערכת המודולרית שלנו בנויה בכדי לתת לך מענה שלם עבור כל צרכי הניהול שלך- לוח בקרה, מעקב אחר תזרים הכנסות והוצאות, הצגת סטטוס לקוח או פרויקט, הקצאת משימות, יצירת אוטומציות ועוד.

קרא עוד

מעקב אחר משימות

ניהול המשימות השוטפות מעולם לא היה יעיל יותר. המערכת מאפשרת לך יצירת משימות, הקצאה לעובדים, תעדוף על פי דחיפות או חשיבות, מעקב אחר הסטטוס של כל משימה, חלוקה לתיקיות על פי איפיון ועוד.

מערכת תקשורת פנימית

באמצעות המערכת כלל עובדי החברה המחוברים יכולים לתקשר אחד עם השני. חזק את התקשרות הפנימית, והשאר את העובדים בתוך מערכת אחת ללא כל צורך באינטגרציה של שירותים חיצוניים.

קרא עוד

לוח שנה חכם

לוח השנה החכם מאפשר לנהל הרבה מעבר ליומן הפעילות שלך. תוכל לתאם פגישות, להקצות משימות לך ולעובדים נוספים, לנהל מעקב אחרי משימות פתוחות, לקבל תזכורות אוטומטיות למשימות פתוחות ועוד. היומן החכם מאפשר לך ניהול מלא של כל לוח הזמנים והמשימות של העסק שלך תוך כדי שיתוף עם עובדים או שותפים והכל במוקד אחד.

בוא לגדול איתנו

עבור היום למערכת הניהול החכמה לחברות הייטק. המערכת היחידה שמעניקה לך פתרון מלא ונוח בעבור כל צרכי העסק שלך. בנה תקשורת יציבה עם הלקוחות שלך באמצעות דיוור אוטומטי של הודעות, תזכורות, משובים ועוד. הלקוחות תמיד ירגישו במרכז, בעוד שלך יתפנה זמן יקר להמשיך ולפתח את העסק שלך!

22 /חודש