מערכת CRM בהתאמה אישית עבורך

מערכת ניהול חכמה הניתנת להתאמה אישית עבורך. המערכת המודולרית שלנו בנויה בכדי לתת לך מענה שלם עבור כל צרכי הניהול שלך- לוח בקרה חכם, מעקב אחר תזרים הכנסות והוצאות, הקצאת משימות, יצירת אוטומציות ועוד.

העשר את התקשורת עם הלקוחות שלך על-ידי שליחת הודעות ותזכורות אוטומטיות ישירות מתוך מערכת ה- CRM אודות מצב איש הקשר שלך, כהכנה לפגישות ואפילו לפני חגים וימי הולדת. צור אוטומציות שיסייעו לך לזכור לדבר עם לקוחות במועדים שנקבעו מראש, או בעת עדכון כרטיס הלקוח.

לוח בקרה חכם

לוח הבקרה החכם שלנו ניתן להתאמה ועריכה כך שהמידע שיוצג יהיה רלוונטי עבורך. באמצעות לוח הבקרה תוכל להיות בקשר מתמיד עם הסטטוס החי של כלל הפעולות בעסק- מעקב אחר הוצאות, משימות פתוחות, הודעות ועוד. ניתן לפלח ולהציג את הנתונים בכל דרך בה תבחר- תצוגה מספרית או גרפית, בפילוח יומי, שבועי או חודשי. כל הנתונים להם אתה זקוק במקום אחד ובתצוגה שקופה ונוחה.

מעקב אחר תזרים מזומנים

נהל מעקב מלא אחר כלל ההוצאות וההכנסות שלך. המערכת מאפשרת הקלדה של תזרים הכספים בקלות ובמהירות, פילוח שבועי או חודשי, והצגת נתונים נוספים אשר יסייעו לך להיות במעקב תמידי אחר התזרים השוטף שלך.

מעקב אחר משימות

ניהול המשימות השוטפות מעולם לא היה יעיל יותר. המערכת מאפשרת לך יצירת משימות, הקצאה לעובדים, תעדוף לפי דחיפות או חשיבות, מעקב אחר הסטטוס של כל משימה, חלוקה לתיקיות על פי אפיון ועוד.

מערכת קריאות שירות ותקשורת לקוחות

המערכת מאפשרת לך לנהל את כלל התקשורת עם הלקוחות במקום אחד. תוכל בקלות ובמהירות להתחבר לכלל היסטורית השיחות עם כל אחד מהלקוחות שלך, לבצע פילוח על פי סטטוס השיחה, יצירת תזכורות ואוטמציות ועוד. כל מה שיסייע לך וללקוחות שלך להישאר מחוברים נמצא כבר בפנים.

לוח שנה חכם

באמצעות היומן החכם שלנו תוכל לנהל את כל סדר היום שלך, פגישות, תיאום עם אנשי צוות נוספים, תעדוף משימות ועוד- בקלות ובמהירות. שליחת זימונים, תזכורות ושיתוף עמיתים הפך לקל מתמיד. היומן החכם שלנו תוכנן בדיוק עבורך.